Jau tapo tradicija, kad Lizdeikos gimnazijoje kiekvieną rudenį ir pavasarį organizuojamos futbolo varžybos 5×5 prie gimnazijos esančioje aikštelėje. Ne išimtis buvo ir šis pavasaris, kai balandžio 29 d. prasidėjo pirmosios rungtynės.
Į šias kūno kultūros mokytojo R. Škėmos organizuojamas varžybas susirinko 6 mokinių komandos, kurias sudarė gimnazijos pirmokų ir antrokų rinktinės. Viso dalyvavo apie 40 mokinių. Pagal varžybų nuostatus, kiekviena komanda turėjo sužaisti po penkerias rungtynes. Daugiausia taškų surinkusi komanda ” Magreidis” tapo nugalėtoja. Šios varžybos jaunesniems futbolininkams tapo pasiruošimu prasidėsiančiose rajono „Ežio golo” varžybose.
Sveikiname nugalėtojus!
![]() |
![]() |
R. Škėma, kūno kultūros vyresnysis mokytojas

