Šių metų lapkričio 24-ąją dieną 4E klasės mokiniai lankėsi Radviliškio rajono vaikų globos namuose „Nykštukas“. Susirinkę po pamokų, nusipirkę įvairiausių rūšių saldumynų bei vaisių, apsilankė vaikų globos įstaigoje, kurioje buvo labai šiltai ir svetingai sutikti. Trumpai pabendravę su šios įstaigos direktoriumi, ketvirtokai gimnazistai nuėjo į aktų salę, kurioje laukė vaikai.



Pažintis prasidėjo nedrąsiai, tačiau po prisistatymų, atmosfera buvo kiek jaukesnė. Dėmesio ir entuziazmo nestokoję „Nykštuko“ auklėtiniai, netrukus ėmė bendrauti ir reikšti džiaugsmingas emocijas. Gimnazistai su vaikais žaidė ir bendravo. O kaip padrąsinimas ir paskatinimas įsitraukti į veiklą buvo saldumynai. Pasisvečiavę ilgėliau, mūsų gimnazijos mokiniai šiltai bendravo su vaikų namų „Nykštukas“ auklėtiniais, tačiau teko išsiskirti. Atsisveikinimas buvo liūdnas, vaikai puolė į glėbį mokiniams, nenorėjo jų paleisti. Nepaisant to, gimnazistai su šypsena ir viltimi veide buvo išlydėti gausiais plojimais. Eidami namo, ketvirtokai šypsojosi, dalijosi patirtomis akimirkomis. Tikimės, kad ši gerumo akcija paskatins daugiau geros valios žmonių prisidėti prie šių gražių poelgių įgyvendinimo.
4E klasės mokiniai