Menu Close

Gerumo akcija

AKCIJA

GERA BŪTI GERU“


Lizdeikos gimnazijos bendruomenė dalyvauja Maltos ordino organizuojamame konkurse „Idėjos padėjėjos“.

Mūsų idėjos padėjėjos „Gera būti geru“ veikla:

Lapkričio 21, 28 ir gruodžio 5, 12 dienomis ilgųjų pertraukų metu pirmo aukšto  koridoriuje veiks baras „VITAMINAS“.

Kviečiame visus paragauti vaisių ir pasmaguriauti vaisinių pyragų, atsigaivinti, šviežiomis sultimis.

 

Kviečiame visus dalyvauti!

Akcijos metu surinktos ir paaukotos piniginės lėšos bus skirtos:

  • gimnazijos mokiniams;
  • Maltos ordino vykdomai veiklai „MALTIEČIŲ SRIUBA“.

Organizatoriai

Skip to content