Lapkričio 14 dieną gimnazijos 4C, 4F klasių bendroje lietuvių kalbos pamokoje „Absurdo žmogus ir jo likimas XX amžiaus literatūroje“ dalyvavo žurnalo „D’Ambroisie“ (anglų kalba) vyriausias redaktorius Faustas Norvaiša. Svečias diskutavo su mokiniais apie egzistencializmo filosofiją, absurdo literatūrą, pateikė įdomių pasvarstymų apie F. Kafkos ir A. Kamiu kūrybą. Faustas savo kalboje didelį dėmesį skyrė žmogaus individualumui, pabrėždamas, kad visų pirma žmogus privalo pamilti save, nemeluoti sau ir neprarasti autentiškumo. Džiugu, kad į gimnaziją „pasimatuoti“ mokytojo profesiją sugrįžta buvę jos mokiniai.


