Menu Close

GIMNAZIJOS ATSTOVAI SEIME

Gimnazijos atstovai dalyvavo LR Seime iškilmingame minėjime, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 35-mečiui. Jo metu, Kovo 11-os akto signatarų iniciatyva, visų Lietuvos rajonų atstovams, signatarų vardu, buvo įteiktos trispalvės ir simboliniai Kovo 11-os akto dokumentai. Gimnazijos mokinių prezidentas Rytis Miškinis ir krašto gynybos mokytojas Nerijus Kazlauskas šiuos simbolius parvežė Radviliškiui.

20250313_1520250313_1620250313_1720250313_18

Skip to content