Menu Close

GIMNAZISTAI ŠIAULIŲ UNIVERSITETE PAMINĖJO SPAUDOS ATGAVIMO, KALBOS IR KNYGOS DIENĄ

Gegužės 7-ąją, minėdami Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, dalyvavome Šiaulių universiteto Humanitarinių mokslų katedros surengtoje ir Universiteto bibliotekoje vykusioje šventėje. Jos pradžioje mus pasveikino Humanitarinių mokslų katedros profesorė Džiuljeta Maskuliūnienė. Ji kalbėjo: „Kuo daugiau esame globalizacijos vėjų blaškomi, tuo mažiau vietos lieka mūsų lietuviškai savimonei. Aš turiu vilties, kad jūs lietuviškai kalbėsite visą gyvenimą.“ Pirmoje renginio dalyje išklausėme doc. dr. Rūtos Kazlauskaitės pranešimą. „Raštas, rašto tipai, rašmenys”, o antroje dalyje dalyvavome nuotaikingoje viktorinoje, kurią linksmai vedė lietuvių filologijos ir komunikacijos trečio kurso studentės. Linksmojoje kalbos olimpiadoje dalyvavo penkios komandos, viena iš jų buvo mūsų gimnazijos komanda „Ačiū” – tai šeši 1C klasės mokiniai. Mums buvo pateiktos penkios išmonės ir kūrybiškumo reikalaujančios užduotys: reikšminė, poetinė, pavadinamoji, reklaminė, vaizdinė. Renginio pabaigoje visos komandos buvo apdovanotos padėkomis ir prizais.

Eimantė Ramanauskaitė,1C klasės gimnazistė

2532288_7liet

Skip to content