Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinių iniciatyva organizuojama akcija #GreenRadviliskis. Tai tarptautinio projekto „Global Education goes local“ dalis. Gimnazistų sumanymu socialiniame tinkle „Instagram“ bus paskelbta 100 nuotraukų, kuriose bus nufotografuota, kaip žmonės Radviliškyje rūpinasi ekologija. Kiekvienam, paskelbusiam bent vieną nuotrauką, bus įteikta ekologiška dovanėlė. Per pirmą savaitę jau yra paskelbtos 74 nuotraukos. Tikimės, kad kitą savaitę mūsų tikslas bus įgyvendintas ir galėsime tuo džiaugtis bei dalinti prizus.
2E klasės mokinių grupė
