Radviliškio viešoji biblioteka išleido kompaktinį diską „Tarptautinis pasakų sekimo čempionatas „Vieną kartą gyveno“ 2022, kuriame įrašytos konkurso dalyvių sekamos pasakos. Keturi pasakų sekėjai yra iš Lizdeikos gimnazijos. Tai mokiniai Melita Mikalevičiūtė, Rugilė Ramanauskaitė, Šiaurys Benikas ir mokytoja Inga Zabulienė.

