Menu Close

Inauguruota naujoji Lizdeikos gimnazijos prezidentė

Vasario 25 diena Lizdeikos gimnazijoje buvo ypatinga. Šią dieną iškilmingai inauguruota naujoji Lizdeikos gimnazijos prezidentė Ugnė Grigoliūtė, 2C klasės mokinė. Per ilgąją pertrauką mokyklos aktų salėje susirinko daugybė mokinių ir mokytojų, norinčių pasveikinti Ugnę. Visų pirma ji turėjo prisiekti priesaiką. Ugnei priėmus priesaiką, jai buvo įteikta Lizdeikos gimnazijos prezidento regalija ir ji oficialiai tapo mokyklos prezidente. Direktoriaus pavaduotoja Ina Bajarauskaitė iškilmingai tarė sveikinimo žodį ir palinkėjo naująjai gimnazijos pezidentei atsakingai vykdyti pareigas. Žinoma, naujoji prezidentė sulaukė daugybės sveikinimų ir simbolinių dovanėlių iš gimnazijos mokinių. 
Taigi, dar kartą sveikiname mokyklos prezidentę Ugnę ir tikimės, jog ji, padedant gimnazistams ir mokytojams, pasieks užsibrėžtų tikslų.

Skip to content