Menu Close

KALĖDINIS KREPŠINIO TURNYRAS

Gruodžio 21 d. gimnazijos sporto salėje vyko jau tradiciniu tapęs kalėdinis krepšinio turnyras. Šiemet pirmą kartą komandos buvo formuotos iš abiejų korpusų. Varžybos vyko ratų sistema. Visos komandos susitiko tarpusavyje.

2222055_22222055_32222055_42222055_52222055_62222055_7

Pertraukos metu vyko krepšinio estafetė „Karavanas“, kurios nugalėtoju tapo Vytenis Mickevičius.

Šiemet nugalėtojais tapo „Blogiukų“ komanda, kurioje žaidė Justas Bložė, Arnas Mickus, Rimgaudas Veliulis, Paulius Špokas, Justas Daujotas, Justas Tarvydas, Andrius Bardauskas. Antra liko komanda „Daužymas“, kurios pagrindą sudarė pirmokai Vytenis Mickevičius, Domas Andrišiūnas, Matas Antanaitis, Linas Petkevičius, Gintaras Krivickas, Šarūnas Bernatavičius, Nojus Škleinikas. Treti liko „Patrakėlių“ sportininkai Emilis Šerpytis, Manvydas Andriulis, Arnas Klevinskas, Paulius Saldukas, Haroldas Šarauskas, Karolis Butvilas.

Šventė baigėsi. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais. Šventės akimirkas primins nuotraukos.

Nijolė Andrušaitytė

Skip to content