Menu Close

Katalikiškas jaunimas naktinėjo Šiauliuose

23023100_5Balandžio 13 d. prie Šiaulių katedros vyko kasmetinė stovykla katalikiškam jaunimui. Į renginį kartu su savo tikybos mokytojais atvyko jaunuoliai iš Šiaulių, Radviliškio, Pakruojo rajonų. Naktinėje stovykloje jaunimas prasmingai leido laiką: žaidė įvairius žaidimus, skirtus susipažinimi, daugelis susirado naujų draugų. Kunigas iš Gruzdžių skaitė paskaitą apie draugystę bei jos prasmę žmogaus gyvenimui. Jaunuoliai iš Šiaulių apskrities mokyklų bendravo, vaišinosi organizatorių patiektomis vaišėmis. Naktį stovyklos dalyvių laukė tikra atrakcija – kelionė į Šiaulių katedrą, kurioje jie išgirdo pasakojimą apie Turino drobulę. Nors ir nemiegoję naktį, tačiau žvalūs bei pilni naujų įspūdžių, stovyklos dalyviai atsisveikino su naujais ir senais draugais iki kitų metų stovyklos.

Rusnė Jasilionytė

Skip to content