Spalio 24 dieną prieš prasidedant rudens atostogoms kūno kultūros mokytojos Rasa Abromaitienė ir Diana Onaitienė pasiūlė pasirinkti kitą ugdymosi erdvę – Radviliškio miesto baseiną. Čia mus pasitiko trenerė Aistė Balčiūnaitė. Ji mus supažindino su nauja treniruoklių sale ir pravedė pramankštą vandenyje. Laikas prabėgo labai greitai. Likome sužavėti galimybe pasportuoti ir paplaukioti. Ši pamoka grūdino mūsų sielas ir kūnus ir sutelkė bendram tikslui pailsėti ir atsipalaiduoti. Užsiėmimai kitose erdvėse ugdo vaizduotę, skatina kūrybiškumą, pamatome naujų idėjų, pritaikome jas savo kūrybinėje raiškoje.
Gintarė Astrauskaitė 4BV abiturientė

