Sausio 19 dieną Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje vyko konferencija 10-12 klasių mokiniams, besidomintiems psichologija ar psichologijos studijomis „Psichologai mokiniams apie mokinius – 2“.
Pranešimus skaitė:
„Ar jau laikas į pasimatymą?“, VDU lektorė dr. Aistė Pranckevičienė.
„Autohipnozės taikymas streso valdymui“, VDU doc. dr. Aidas Perminas.
„Ar tikrai senelė užusnūdo ir jos pasaka baigta?“ , VDU doc. dr. Loreta Gustainienė ir studentė Aušra Gradickienė.
„Kas padeda išlikti sveikiems? Psichologiniai sveikatos ištekliai“, VDU doc. dr. Loreta Gustainienė
„Paauglių konfliktai: kas, kaip, su kuo ir dėl ko“, VDU lektorė dr. Kristina Žardeckaitė-Matulaitienė bei absolventės Aušra Žukauskaitė ir Laura Kuncevičienė.
