Spalio 3 dieną gimnazijoje vyko Konstitucijos egzamino I etapas, kuriame dalyvavo 57 pirmų–antrų klasių mokiniai ir 69 trečių–ketvirtų klasių mokiniai. Į II egzamino etapą pateko 1A klasės mokinys Dovydas Paškauskas ir 2AV klasės mokinė Gintarė Poškaitė. Egzamino II-asis etapas vyks spalio 12 dieną 9 val. gimnazijoje. Linkime mokiniams sėkmės!
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.