Mokiniai, pasirinkę mokytis inžineriją, turėjo galimybę nuvykti į Vilniaus Tech universitetą. 1RS klasės mokiniai gruodžio 9 d. dalyvavo „Ateities inžinerijos“ kūrybinėse dirbtuvėse. Buvo galimybė pasikonsultuoti su dėstytojomis apie pasirinktus tiriamuosius darbus, sužinoti apie aplinkos apsaugos fakultete galimas įgyti specialybes, apžiūrėti laboratorijas, pasitikrinti savo žinias apie aplinkosaugą žaidžiant žaidimą.








Po veiklų universitete aplankyti Katedros požemiai, prisiminta Lietuvos istorija. Pasigrožėta sostinės eglute.
Jurgita Caporkienė, Lizdeikos gimnazijos mokytoja