Mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytoja Rima Grėbliūnienė birželio 3–9 dienomis dalyvavo kultūriniuose mainuose su Olandijos Roterdamo mokykla. Mokiniai dalyvavo pamokose, gyveno šeimose, lankė žymias Roterdamo, Delfo vietas.

Mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytoja Rima Grėbliūnienė birželio 3–9 dienomis dalyvavo kultūriniuose mainuose su Olandijos Roterdamo mokykla. Mokiniai dalyvavo pamokose, gyveno šeimose, lankė žymias Roterdamo, Delfo vietas.
