Kovo 17 dieną Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje buvo organizuota paskaita „Kvaišalai žada daug, duoda mažai, o atima viską“. Paskaitą vedė Lietuvos blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ Klaipėdos padalinio pirmininkas, nacionalinės tabako, alkoholio savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos narys Artūras Šiukšta. Renginio idėja – atkreipti moksleivių dėmesį į žalingų įpročių reiškinius įvairiuose socialiniuose sluoksniuose (mokykloje, gatvėse, reklamose, kultūros srityse), supažindinti su žalingų įpročių destrukcine žala nacionalinei ekonomikai, demografijai, moralinei, dvasinei bei fizinei sveikatai.
Paskaitą išklausė gausus gimnazistų būrys, tai 1a, 1d, 1a, 2d, 2b kl. . Dėkojame Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurui už iniciatyvą pakviečiant lektorių Artūrą Šiukštą.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Gražina Žiaunienė