Į kasmetines Šiaulių rajono lengvosios atletikos taurės varžybas susirinko komandos iš Akmenės, Biržų, Joniškio, Kelmės, Kėdainių, Pakruojo, Pasvalio, Radviliškio, Rokiškio, Telšių, Vilkaviškio, Šiaulių rajonų, Palangos ir Šiaulių miestų komandos. Dalyviai varžėsi dviejose amžiaus grupėse. Mūsų rajono sportininkai atsakingai ruošėsi šioms varžyboms ir pasiekė gražių rezultatų. Gretė Lukošaitytė šuolio į aukštį rungtyje užėmė pirmą vietą, iššokusi 170cm. Titas Mužas buvo pirmas šuolio į tolį rungtyje. ( Rezultatas – 606cm). Šarūnei Gustaitytei rutulio stūmimo rungtyje atiteko antra vieta (rezultatas – 10m 05cm). Vilmantė Stašauskaitė taip pat tapo antra, tik kitoje rungtyje. Ji nubėgo 1000m per 3minutes 31,15sek.
Lengvosios atletikos treneris V.Novikovas