Menu Close

LIZDEIKIEČIŲ JAUNOJI BENDROVĖ VILNIAUS ROTUŠĖJE

Pačioje Vilniaus širdyje, miesto rotušėje, gruodžio 7 dieną įvyko verslumo ugdymo šventė „Kalėdinė eXpo“. Septyniasdešimt jaunųjų bendrovių iš visos Lietuvos pristatė kuriamus produktus ir paslaugas.

image20191208_220191208_320191208_420191208_520191208_620191208_7

Radviliškio Lizdeikos gimnazijai atstovavo jaunoji bendrovė „TavoRankose“. Ketvirtą bendrovę įkūrę gimnazistai išsikėlė ambicingus tikslus – dalyvauti Lietuvos Junior Achievement organizuojamame renginyje. Parengę verslo planą, pristatę aplinkosaugą skatinančią ir tvarumą akcentuojančią verslo idėją ir praėję atranką bendrovės dalyviai pasiruošė šventei „Kalėdinė eXpo.“ Kiekviena jaunoji bendrovė ne tik pristatė kūrybiškiausius produktus ir paslaugas, bet atsakinėjo ir į komisijų klausimus, demonstravo komandinio darbo įgūdžius, suvokimą apie verslą, bendrovės veiklą. Jaunosios bendrovės „TavoRankose“ komandos sukurtas produktas susilaukė nemažo pirkėjų susidomėjimo, už kuriuos jie atsiskaitė ne tik grynaisiais, bet ir banko kortelėmis. Gimnazistai džiaugiasi įgyta neįkainojama verslumo patirtimi, kuri pavyzdžiais motyvuoja ir įkvepia naujoms idėjoms. Už šią galimybę dėkojame Lizdeikos gimnazijos direktorei Inai Bajarauskaitei. Už pagalbą ir patarimus įgyvendinant idėją taip pat esame dėkingi technologijų mokytojui Alfonsui Maslauskui.

Jaunųjų bendrovių veikla dar mokyklos suole – tai tik kelionės pradžia, atverianti naujas perspektyvas ir atskleidžianti daugybę galimybių.

Deimantė Šidlauskytė, JB „TavoRankose“ prezidentė, Danutė Bitytė, ekonomikos ir verslumo mokytoja

Skip to content