Spalio pradžioje Radviliškio Lizdeikos gimnazijos septyni gimnazistai, lydimi trijų mokytojų, lankėsi Gvardeiske (Kaliningrado sritis). Su šio miesto 2-ąja vidurine mokykla ne vienerius metus draugauja Lizdeikos gimnazija.
Šį kartą į Gvardeiską vyko delegacija, sudaryta iš naujokų – ir mokiniai, ir mokytojai pas gimnazijos draugus vyko pirmą kartą. Tad, pasak delegacijos narės mokytojos Anos Savickienės, tai buvo kultūrinė – pažintinė kelionė.