Menu Close

Lizdeikiečių viešnagė pas draugus Gvardeiske



Spalio pradžioje Radviliškio Lizdeikos gimnazijos septyni gimnazistai, lydimi trijų mokytojų, lankėsi Gvardeiske (Kaliningrado sritis). Su šio miesto  2-ąja vidurine mokykla ne vienerius metus draugauja Lizdeikos gimnazija.

Šį kartą į Gvardeiską vyko delegacija, sudaryta iš naujokų – ir mokiniai, ir mokytojai pas gimnazijos draugus vyko pirmą kartą. Tad, pasak delegacijos narės mokytojos Anos Savickienės, tai buvo kultūrinė – pažintinė kelionė.



http://radviliskietis.lt/radviliskis-naujienos/koks-gi-tas-radviliskietis/lizdeikieciu-viesnage-pas-draugus-gvardeiske/

Skip to content