Menu Close

LIZDEIKIEČIAI AKCIJOS „ŽEMĖ – MŪSŲ NAMAI“ DALYVIAI

XXI amžiuje gamtosauga ypač aktuali tema visoje planetoje. Žemė – vieninteliai mūsų namai, todėl ją svarbu saugoti ir puoselėti.

20220505_120220505_220220505_320220505_420220505_520220505_620220505_720220505_820220505_920220505_1020220505_1120220505_1220220505_1320220505_14

Radviliškio Lizdeikos gimnazijos bendruomenė net 35 dienas, nuo kovo 20-osios iki balandžio 23-osios, susitelkė ir dalyvavo akcijoje „Žemė – mūsų namai“. Jos metu vyko 16 skirtingų veiklų, vienos jų – tai ekologinio pėdsako matavimas, metodinio leidinio pristatymas, integruotos pamokos, makulatūros rinkimas, gimnazijos ir miesto aplinkos tvarkymas, virtualios realybės mokomieji žaidimai pertraukų metu, nuotraukų parodos, tyrimas apie vartojimo įpročius, pranešimų ruošimas mokslinei konferencijai, medelių sodinimas. Pagrindinė akcijos mintis – daugiau dėmesio atkreipti į mus supančią aplinką, pagalvoti apie darnų vystymąsi, mažinti vartojimą, gerinti tarpusavio santykius. Džiugu, kad prie akcijos prisidėjo ir įmonė „Asėja“ (https://www.aseja.lt/), kuriai nuoširdžiai dėkojame už dovanas – kupiną dėžutę įvairiausių sėklų. Mūsų pačių užaugintos gėlės puoš aplinką, o daržovės paskatins sveikesnį gyvenimo būdą.

Akcija „Žemė – mūsų namai“ ne tik praplėtė akiratį, paskatino atlikti daug gerų darbų, bet ir leido padaryti išvadą, kad kiekvienas esame atsakingas už mūsų namus – Žemę, o susitelkę galime DAUG!

Živilė Laurutienė, Radviliškio Lizdeikos gimnazijos geografijos mokytoja

Skip to content