Menu Close

LIZDEIKIEČIAI KARTU SU PASAULIO JAUNIMU RŪPINASI PLANETOS KLIMATU

Spalio 29 dieną vyko antrasis projekto „Decarbonize“ nuotolinis susitikimas su Madagaskaro sostinės Antananarivo mokykla – Horace François High School, kurio metu kiekviena mokykla pristatė ekologines problemas savo šalyje. Mūsų gimnazijos mokiniai (Saulė Tumėnaitė 2E, Austėja Vasiliauskaitė 2E, Laimis Genevičius 3A, Gytis Genevičius 3A, Dominykas Mikaliūnas 3A), pakonsultuoti geografijos mokytojos Živilės Laurutienės ir anglų kalbos mokytojos Ingos Veberienės, susitikimo metu pristatė sukurtas skaidres apie Lietuvos gamtą, aplinką, ekologines problemas ir jų sprendimo būdus. Susitikimas praėjo puikiai, klausydamiesi vieni kitų, klausinėdami ir diskutuodami, susipažinome daug artimiau. Mokiniai iš Madagaskaro buvo labai šilti ir draugiški. Jiems patiko mūsų puikus pristatymas, kuriame nestigo įdomių faktų apie mūsų šalį ir lietuvių gyvenimo būdą, o mes likome sužavėti madagaskariečių gyvenimo būdu ir švietimo sistema. Tikimės, kad ši draugystė truks dar ilgai.

20211030_120211030_220211030_320211030_4

Gytis Genevičius, 3A klasės mokinys

Skip to content