Balandžio 28 dieną Lizdeikos gimnazijos 1–3 klasių mokiniai, lydimi choreografijos mokytojos Almos Krivickienės, gausiai susirinko į Radviliškio savivaldybės aikštę, kurioje vyko Radviliškio rajono mokinių šokio pleneras „Šokis – tai jėga“, skirtas tarptautinei šokio dienai. Kartu su kitų mokyklų šokių kolektyvais šokome išmoktus šokius, taip pat mokėmės naujų šokių. Šokis padėjo atskleisti geras emocijas, gerą nuotaiką bei atrasti naujų draugų.
Rugilė Mateliūnaitė, 2F kl.










