Menu Close

Lizdeikiečiai olimpiečio Romualdo Bitės vardo bėgime „Šiaulėnų kalneliai“

begimas00001Spalio 15 dieną, Šiaulėnuose vyko kraštiečio, Miuncheno olimpinių žaidynių dalyvio Romualdo Bitės vardo, bėgimas „Šiaulėnų kalneliai“. Tai buvo vienas iš renginių, skirtų Šiaulėnų M. Šikšnio vidurinės mokyklos 60 – mečio jubiliejui paminėti. Bėgime dalyvavo bėgikai iš Radviliškio rajono, Šiaulių, Kauno ir Vilniaus miestų. Varžybų dalyvius sveikino seimo narys Kazimieras Kuzminskas, olimpietis Romualdas Bitė.

Į startą stojo 72 sportininkai, kuriems startą davė pats olimpietis. Bėgikai išskubėjo į nelengvą 5,4 km. trasą. Malonu, kad kartu su jaunimu jėgas išmėginti panoro ir vyriausias varžybų dalyvis Alfonsas Gedminas, praeityje buvęs garsus bėgikas. Jam draugiją palaikė Šiaulių bėgimo klubo „Stadija“ treneris Pranas Šaučikovas. Daugeliui tai buvo puiki proga netik pamatyti garsius sportininkus, bet ir palenktyniauti. Prabėgus aštuoniolikai minučių pasirodė pirmieji bėgikai. O iš lizdeikiečių pirmas atbėgo Martynas Petravičius, kuris distanciją įveikė per 21 minutę ir 13 sekundžių ir savo amžiaus grupėje iškovojo trečiąją vietą, į priekį praleidęs tik du Šiaulių „Stadijos“ bėgikus. Ketvirtas liko Aivaras Vaišvila. Nugalėtojams ir prizininkams diplomus ir dovanas įteikė olimpietis Romualdas Bitė. alt

Skip to content