Menu Close

LIZDEIKIEČIAI PASAULIO LIETUVIŲ BĖGIME „5 UŽ LIETUVĄ“

Rugsėjo 22 dieną radviliškiečiai, bėgimo entuziastai, rinkosi į susivienijimo rajoną, kur vyko Pasaulio lietuvių 5 km bėgimas. Į šią gražią akciją įsijungė ir nemažai Lizdeikos gimnazijos bėgikų, panorusių išbandyti save šioje netrumpoje distancijoje. Taip gimnazistai užbaigė judrumo savaitę ir paminėjo dieną be automobilio. Smagu, kad lizdeikiečiai ne tik sėkmingai įveikė distanciją, bet ir iškovojo prizinių vietų. 2RA klasės mokinys Rokas Bielskis tapo jaunimo grupės nugalėtoju, o 2R klasės mokinė Greta Tverskytė savo amžiaus grupėje iškovojo 2-ąją vietą. Tikimės, kad ir kitais metais aktyviai dalyvausime jau tradiciniu tapusiame bėgime.

20240923_620240923_720240923_820240923_920240923_1020240923_1120240923_1220240923_1320240923_1420240923_1520240923_16

Skip to content