Lapkričio 5 d. Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokiniai: Neda Valterytė, Rūta Šaulianskaitė, Diana Žmėjauskaitė, Miglė Simonavičiūtė, Austina Nefaitė, Augustinas Genys, Kornelijus Stulginskas, lydimi mokytojų Ilmos Andriušaitienės ir Jolantos Kvedarienės, dalyvavo baigiamajame projekto „Susitinkam po reklamos!” renginyje, vykusiame Šiauliuose. Šiame Šiaulių profesinio rengimo centro inicijuotame kūrybiniame mokinių pilietines ir ekologines idėjas viešinančiame projekte dalyvavo Šiaulių miesto ir regiono 8-12 klasių mokiniai ir mokytojai.
Iš viso dalyvavo 14 švietimo įstaigų, Radviliškiui atstovavo – lizdeikiečiai.
Projektas vyko dviem etapais. Pirmame etape mokiniai kūrė mokyklos renginių kalendorių pagal projekto organizatorių parengtus maketus. Antrajame etape – baigiamajame renginyje, buvo organizuotos kūrybinės mokinių dirbtuvės, kurių metu buvo kuriamas Eko medis. Visą mėnesį projekto dalyvių sukurtas Eko medis ir mokyklų renginių kalendoriai prezentuos projektą Šiaulių miesto kultūros centre.
Projekto metu sukurta internetinė svetainė, kurioje eksponuojami dalyvių darbai, kūrybinių dirbtuvių akimirkos http://renc46.wix.com/ekoprojektas#!renginiai/cfvg
![]() |
![]() |
![]() |
Daugiau nuotraukų galite pamatyti:
http://renc46.wix.com/ekoprojektas#!galerija-2014/crcl
http://etaplius.lt/mokiniai-ir-mokytojai-susitiko-po-reklamos


