Kovo 11-oji kiekvienam iš mūsų yra svarbi šventė. Pasididžiavimo jausmo, kad esame lietuviai, įkvėpti, Lizdeikos gimnazistai su
kūno kultūros mokytojais Rasa Abromaitiene, Žydriumi Burneika ir Diana Onaitiene Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo 3 km bėgimu ir maudynėmis Eibariškių tvenkinyje. Džiaugiamės, kad vienas iš mūsų bėgikų gimnazistas Valentinas Rapolaitis nepabūgęs šalto oro kartu su Radviliškio „ruoniais“ išsimaudė tvenkinyje. Pasisotinę koše ir arbata, žvarbią ir saulėtą dieną sušilę bendraminčių būryje, išsiskirstėme visi laimingi, su šypsenomis, trispalvėmis nešini.
Gimnazijos kūno kultūros mokytoja metodininkė Diana Onaitienė