Menu Close

LIZDEIKIETĖS SĖKMĖ

Kovo 6–7 d. Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje vyko Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9–12 klasių mokiniams. Nors koronavirusas truputį pakoregavo olimpiados programą, tačiau iš įvairių šalies mokyklų susirinkę Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados miestų ir rajonų turo nugalėtojai buvo rimtai nusiteikę pakovoti, parodyti savo žinias ir kūrybinius gebėjimus. Mokiniai per keturias valandas turėjo atlikti kalbines ir literatūrines užduotis bei parašyti esė duota tema.

20200309_120200309_220200309_3

Radviliškio rajono 11–12 klasių mokinių grupei olimpiadoje atstovavo Lizdeikos gimnazijos 4A klasės mokinė Rosita Jasaitytė. Mokinei pasiruošti olimpiadai padėjo lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Rita Šimkuvienė. Nors Rosita šioje olimpiadoje dalyvavo pirmą kartą, tačiau gabią ir stropią mokinę lydėjo sėkmė. Lizdeikietė iš Druskininkų grįžo apdovanota Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomu ir vertingomis knygomis.

Džiaugiamės Rositos Jasaitytės pasiekimais ir dėkojame už Lizdeikos gimnazijos vardo garsinimą.

Skip to content