Artėja gražus metų laikas, kai atbunda, atgimsta ne tik gamta, bet ir kiekvienos moters noras gražiai ir ryškiai pasipuošti. Džiugu, kad daugeliui moterų patinka kurti grožį savomis rankomis, todėl Lizdeikos gimnazijos mokytojos, padedamos Elfijos Urbonienės, susirinko į kūrybinį užsiėmimą, kuriame mokėsi kurti sagę-drugelį. Tai buvo smagus iššūkis.









Sužinojome, kaip prikelti naujam gyvenimui žurnalo popierių ir įkvėpti moteris sukurti pavasario pranašą – drugelį, kuris nudžiugins spalvomis ir forma. Įdomu stebėti vykstantį procesą, nes rezultatas paaiškėja kūrybinio darbo pabaigoje. Ekologiškas ir gražus papuošalas ilgai džiugins ir įkvėps kurti naujus ir unikalius dalykus. Užsiėmimas buvo labai įdomus ir naudingas, o kaip mums pavyko, galite įvertinti žvelgdami į pasipuošusias gimnazijos mokytojas.
Bibliotekos informacija