Daryti gera artėjant didžiosioms metų šventėms – šv. Kalėdoms – Lizdeikos gimnazijoje tapo tradicija. 4E ir 4C klasių abiturientai ir jų auklėtojos Sonata Vaitiekūnė ir Jurga Plukienė nusprendė atėjus šalčiams paremti Radviliškio beglobių gyvūnų globos draugiją. Mokiniai drauge su auklėtojomis dovanojo šiltų pledų, apklotų, už surinktus 150 eurų nupirko kačių maisto ir kraiko. Kalėdų dvasia aplanko tuos, kurie ištiesia pagalbos ranką.





