Lapkričio 11 dieną Lizdeikos gimnazijos 4 AV klasės moksleivis Robertas Bernotas dalyvavo Kauno Maironio muziejaus organizuotame respublikiniame meninio skaitymo konkurse. Konkursui Robertą ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Jurgita Plukienė.
Į I etapą atvyko 58 moksleiviai iš visos Lietuvos. Jie skaitė lietuvių rašytojų kūrinius: vieną privalėjo pasirinkti iš muziejaus nurodytų, antrą – savo nuožiūra. Robertas Bernotas antrus metus iš eilės tapo I turo nugalėtoju.