Norėtųsi, kad naujuosius mokslo metus pradėtume nuo pažado sau – sąžiningai MOKYTIS ir DIRBTI, nuo pasiryžimo NUGALĖTI.
Nuoširdžiai linkiu sėkmingo ir prasmingo starto į pažinimo kelionę. Linkiu ne tik pažinti, bet ir išmokti įveikti kliūtis, sąžiningai ir garbingai konkuruoti, būti pastebėtam ir įvertintam.
Kelkime naujus iššūkius sau, būkime smalsūs, žingeidūs, kiekvieną akimirką reikškime iniciatyvas, tobulėkime, kurkime ir pasieksime savo užsibrėžtus tikslus.
Tegul šiuos Mokslo metus lydi abipusė pagarba, draugiškumas, supratimas, noras dalintis patirtimis ir atradimais.
Tikiu, kad sutelkdami jėgas ir būdami atviri galėsime pasiekti neįtikėtinų rezultatų.
Direktorė Ina Bajarauskaitė












