Menu Close

Mokytojai priėmė iššūkį

Ugdymo plėtotės centras mokytojus kvietė dalyvauti konkurse ir laimėti kelionę į mokslo centrą Estijoje! Mokytojai turėjo surinkti 5 asmenų komandą, išmokti 1 min. trukmės šokį ir jį nufilmuoti.

Pažiūrėkite, kaip sekėsi gimnazijos mokytojų komandai, ir palaikykime balsuodami už juos portale 15min.lt  http://www.15min.lt/naujiena/svietimas/karstos-zinios/balsuokite-uz-labiausiai-patikusi-vaizdo-irasa-234-536946


Skip to content