Radviliškio Lizdeikos gimnazija nuosekliai gilina mokinių žinias ir aktyviai įsitraukia į debatus tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Nors debatai vyko nuotoliniu būdu, gimnazistės sėkmingai susidorojo ne tik su sudėtinga tema, bet ir su nuotolinių diskusijų keliamais iššūkiais.
2025-ųjų metų pabaigoje Radviliškio Lizdeikos gimnazijos 1S2 klasės mokinės Vesta Barauskaitė ir Rebeka Jankūnaitė dalyvavo nacionaliniuose debatuose, kuriuose pristatė savo pozicijas klausimu, ar Lietuvos mokyklos turėtų patvirtinti aplinkos apsaugos ir klimato kaitos prevencijos strategijas.