Menu Close

Naujas technologijų mokytojo Naglio Vilbiko ugdytinių darbas

Technologijų mokytojo Naglio Vilbiko mokiniai Lukas Augulis ir Paulius Steponkevičius iš 3 B klasės baigė pusmečio darbą – sumeistravo ir pritvirtino medžio šaką – knygų lentyną 113 kabinete. Abu gimnazistai mokosi pagal programą ,,Dizainas ir konstrukcinių medžiagų projektavimas”. Vis dar tęsiamas projektas ,,Baldai mokyklai”.

Lukas ir Paulius, mokytojui N.Vilbikui vadovaujant, panaudojo seną medieną: jos tašus obliavo, iš stačiakampio gabalo pagamino reikiamos formos profilį – praktiškai konkrečią medžio šakos – lentynos dalį. Vėliau medienos dalys buvo specialiai klijuojamos, padarytos reikiamų matmenų, išlenktos formos. Dalis patys suprojektavo, pritaikė interjerui.

Medžio šaka – lentyna – ir klasės sienos puošmena, ir naudingas baldas.

Skip to content