Balandžio 26 d. Radviliškio mokyklų mokiniai minėjo pasaulinę šokio dieną. Prie Radviliškio kultūros rūmų susirinko visi šokių mylėtojai. Radviliškio Lizdeikos gimnazijos ir Gražinos pagrindinės mokyklos mokiniai, kultūros centro grupė „Šelmiukai“, visi kartu šoko linijinius šokius.


