Lizdeikos gimnazijoje atidaryta gimnazistų kūrybinių darbų paroda – „Skiriama mokyklai“. Įvairių klasių mokiniai skirtingai interpretavo šią temą. Vieni pavaizdavo mokyklos simbolį – pelėdžiuką, kiti – vaidilutę, žynį, biologijos, istorijos ir kitų mokslų labirintus, draugystę ir draugus… Mokinių darbai spalvingi, nuotaikingi ir originalūs. Paroda džiugins mokyklos bendruomenę ir jos svečius ne vieną savaitę.





