Menu Close

Paroda

Lizdeikos gimnazijoje atidaryta gimnazistų kūrybinių darbų paroda – „Skiriama mokyklai“. Įvairių  klasių mokiniai skirtingai interpretavo šią temą. Vieni pavaizdavo mokyklos simbolį – pelėdžiuką, kiti – vaidilutę, žynį, biologijos, istorijos ir kitų mokslų labirintus, draugystę ir draugus… Mokinių darbai spalvingi, nuotaikingi ir originalūs. Paroda džiugins mokyklos bendruomenę ir jos svečius ne vieną savaitę.

Dailės mokytoja Ilma Andriušaitienė
100_6251100_6258100_6273100_6274100_6275100_6278
Skip to content