Baigėsi dar vienos Radviliškio rajono atvirosios futbolo pirmenybės.
Pagal jau nusistovėjusią tradiciją, Lizdeikos gimnazijai atstovavo besimokantys vaikinai, treniruojami M. Urbonavičiaus, ir buvusių mokinių suburta komanda.



Jaunesnieji, užėmę IV vietą, pademonstravo gerą žaidimą ir įgijo vertingos patirties, o buvusių mokinių komanda gimnazijai iškovojo I vietos taurę.
Dėkojame visiems vaikinams, garsinantiems gimnazijos vardą. Ypatinga padėka buvusiems mokiniams, kurie jau ne pirmus metus prieš varžybas paskambina ir sako: „Mokytojau, mes subūrėme komandą ir norime atstovauti Lizdeikai.“
Taip pat nuoširdžiai dėkojame mokytojui Robertui už atsidavimą, darbą ir indėlį ugdant jaunuosius futbolininkus bei palaikant gimnazijos sporto tradicijas.