Vasario 14 d., tik pasibaigus Lizdeikos gimnazijoje vykusioms moksleivių štangos spaudimo varžyboms, lizdeikiečiai buvo pakviesti į Radviliškio profesinio rengimo centro organizuojamas varžybas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimui pažymėti. Džiugu, kad šiose varžybose labai gerai pasirodė mokytojo Roberto Škėmos rengti mokiniai: Gajus Šlenderis, užėmęs 3-ąją vietą ir Osvaldas Mockus, tapęs 2-os vietos prizininku. Asmeninius rodiklius pagerino Geraldas Sologubov, Paulius Bajorūnas bei Ailandas Eidintas.
Gražiai organizuotas renginys davė varžybų patirties ir paliko gerą įspūdį.
Gimnazijos informacija