Kovo 14 dieną 14 val. Lizdeikos gimnazijoje vyko UNESCO inicijuotas Pi skaičiaus sakymo po kablelio čempionatas. Pirmą vietą užėmė antros HG klasės mokinė Kotryna Sutkevičiūtė (56 skaičiai po kablelio), antrosios vietos nugalėtoja tapo tos pačios klasės mokinė Amanda Latišaitė (23 skaičiai po kablelio). Trečioji vieta atiteko Ainarui Girgždui (3B).
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.