Vasario 27 d. Radviliškio miesto kultūros centre įvyko Radviliškio rajono „Tūkstantmečio mokyklų“ (TŪM) pažangos plano pristatymas. Radviliškio Lizdeikos gimnazija taip pat pristatė svarbiausius pažangos plane suplanuotus infrastruktūros gerinimo darbus, numatomą įsigyti įrangą ir priemones, mokytojų kompetencijų stiprinimo bei mokinių ugdymo gerinimo veiklas.
Pagrindinis šios programos tikslas yra sumažinti mokinių pasiekimų ir ugdymo(si) kokybės skirtumus tarp skirtingų mokyklų savivaldybėse ir skirtingų savivaldybių. To siekiama investuojant į veiklas, kurios gali padėti bendruomenei įgyvendinti atnaujintų ugdymo programų turinį, sustiprinti žinias ir įgūdžius, įgyvendinant įtraukųjį ugdymą, stiprinant vadovų ir mokytojų lyderystės kompetencijas, skiriant papildomą dėmesį kultūriniam ir STEAM ugdymui mokykloje. Visa tai yra daroma vadovaujantis savivaldybės mokyklų tinklaveikos principu – skatinant dalintis ir bendradarbiauti, o ne konkuruoti tarpusavyje.
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo pažangos plano pristatymas:
https://www.lizdeika.lt/wp-content/uploads/2024/03/TPP-12e.pdf