Menu Close

RADVILIŠKIO LIZDEIKOS GIMNAZIJOS MOKINIAI DALYVAVO REKLAMOS KŪRIMO KONKURSE „AUTORIŲ TEISĖS IR JAUNIMAS“

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka šiemet įgyvendino projektą „Autorių ir gretutinių teisių ABC: žinau, gerbiu, nepažeidžiu“.

Projekto veiklose aktyviai dalyvavo Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokiniai (mokytoja Jolanta Kvedarienė).

20241206_320241206_420241206_5

Viena pagrindinių projekto veiklų buvo filmukų-prevencinės reklamos kūrimo konkursas „Jaunimas ir autorių teisės“, kuriame buvo kviečiami dalyvauti Šiaulių miesto ir apskrities 8–10 klasių mokiniai. Mokytojos Jolantos Kvedarienės iniciatyva, Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokiniai, susiskirstę į grupes, sukūrė filmukus autorių teisių tema ir išsiuntė bibliotekai. 2R klasės mokinys Salvijus Skiba pelnė „Originalus kūrybinis darbas“ nominaciją. Salvijui atiteko diplomas ir specialus prizas.

Projektas finansuotas Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

Skip to content