Menu Close

RAJONINĖS LENGVOSIOS ATLETIKOS UŽDARŲ PATALPŲ VARŽYBOS

Lapkričio 20 d. Radviliškio centrinėje arenoje vyko rajoninės lengvosios atletikos uždarų patalpų varžybos. Jose dalyvavo sportininkai iš viso rajono. Varžybos buvo individualios, todėl komandinė įskaita nebuvo vedama. Moksleiviai varžėsi trijose amžiaus grupėse. Lizdeikiečiai startavo vyriausiųjų grupėje. Puikiai pasirodė merginos: Milda Vitkutė nugalėtoja tapo 30m bėgimo ir trišuolio rungtyse, Šarūnė Gustaitytė nugalėjo kimštinio kamuolio metimo, Karolina Valavičiūtė šuolio į aukštį rungtyje. Antrąsias vietas iškovojo Jovita Kuncevičiūtė trišuolio ir Fausta Zagurskaitė šuolio į tolį iš vietos rungtyje. Fausta trečia liko 30m bėgime. Vaikinų grupėje geriausiai sekėsi Mantui Jankaičiui, kuris 30m bėgime iškovojo antrąją vietą. Nedas Rasiulis kimštinio kamuolio metimo rungtyje užėmė trečiąją vietą.

Kadangi šios varžybos vyko po ilgokos pertraukos, mokiniams buvo įdomu pasitikrinti savo jėgas atskirose rungtyse. Kitais metais tikimės dar geresnių rezultatų.



Skip to content