Gegužės 5 dieną miesto centriniame stadione vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos. Mūsų gimnazijai atstovavo vaikinų ir merginų komandos.


Varžybos vyko pagal sudarytą tvarkaraštį. Sportininkai galėjo startuoti vienoje rungtyje ir estafetėje 4×100 m. Gerai pasirodė abi Lizdeikos gimnazijos komandos, jos tapo nugalėtojomis. Merginų komandoje nugalėjo Rugilė Petrauskaitė, bėgusi 400 m. Taip pat pasipriešinimo nesulaukė ir Gretė Lukošaitytė šuolio į aukštį rungtyje. Geriausią rezultatą pasiekė Skaistė Blažytė šuolio į tolį rungtyje. Visas varžoves įveikė Vilmantė Stašauskaitė 1000 m distancijoje. Antros liko Kamilija Šiurnaitė rutulio stūmimo rungtyje, Živilė Jamontaitė 100 m ir Rosita Jasaitytė 1000 m bėgimų rungtyse. Estafetiniame 4×100 m bėgime merginos pirmavo nuo pirmo etapo ir niekam neužleido šios pozicijos. Komandoje bėgo Gretė Lukošaitytė, Vilmantė Stašauskaitė, Živilė Jamontaitė ir Rugilė Petrauskaitė.
Vaikinų komandoje nugalėtojais tapo Titas Mužas 100 m bėgime, Justas Jansonas šuolio į tolį, Domantas Burneika 1000 m, Domantas Saldukas 400 m bėgimų rungtyse. Taip pat nugalėtoju tapo Justinas Liačas rutulio stūmimo rungtyje. Antras liko Paulius Bajorūnas 100 m bėgime. Geriausią rezultatą pasiekė vaikinai, bėgdami 4×100 metrų estafetinį bėgimą. Komandą sudarė Titas Mužas, Justas Jansonas, Domantas Burneika ir Paulius Bajorūnas. Tad merginų ir vaikinų komandos, surinkusios daugiausiai taškų, tapo nugalėtojomis ir gegužės 12 dieną dalyvaus finalinėse varžybose Alytuje.
N. Andrušaitytė