Lapkričio 13 dieną Radviliškio sporto arenoje vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos uždarų patalpų varžybos ,,Žiogelis“. Mūsų gimnazijai atstovavo 5 vaikinai ir 5 merginos iš 1-2 klasių.
Varžybos buvo individualios. Sportininkai galėjo startuoti dviejose rungtyse. Puikiai varžybose pasirodė Živilė Staškūnaitė, kuri laimėjo šuolio į tolį iš vietos ir 30 m bėgimo rungtis. Taip pat dvi pirmąsias vietas iškovojo Gretė Lukošaitytė, nugalėjusi trišuolio ir šuolio į aukštį rungtyse. Tarp gimnazijos vaikinų niekas nesugebėjo pasipriešinti Domantui Burneikai, kuris šuolio į aukštį iškovojo pirmąją, o šuolio į tolį iš vietos trečiąją vietą. Antrąsias vietas laimėjo Goda Eringytė – trišuolio ir Paulius Špokas – šuolio į tolį iš vietos varžybose.
Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, kurie pakeitė jau įprastus diplomus.
Nijolė Andrušaitytė