Menu Close

ROKO HIMNAS MEILEI, NUGALINČIAI NET MIRTĮ

Jau tapo tradicija, kad Lizdeikos gimnazistai šv. Kalėdų proga paruošia muzikinę dovaną ne tik bendruomenei, bet ir kitiems miesto gyventojams. Šiais metais gruodžio 19–20 dienomis pilna žiūrovų aktų salė turėjo galimybę išvysti roko operą „Meilė ir mirtis Veronoje“. Šis daugeliui gerai žinomas kūrinys, pirmąkart pastatytas režisieriaus E. Nekrošiaus 1982m. Vilniuje, vėliau ne kartą vaidintas žinomų aktorių, naujai nuskambėjęs mokinių lūpose nepaliko abejingo nė vieno žiūrovo. V Šekspyro dramos veikėjų Romeo (Ignas Ruseckas) ir Džiuljetos (Vaiva Pakštaitė) istorija, atrodo, pralėkė akimirksniu. Scenoje dainą keitė šokis, vienus aktorius – kiti (operos metu net šešiolika gimnazistų atliko savo partijas, jiems pritarė šešių muzikantų grupė). Akių negalėjai atitraukti nuo kostiumų dizainerės Olesios Kablienės sukurtų rūbų aktoriams. Režisierei Rasai Atkočiūnienei, muzikinės dalies vadovui Egidijui Kabliui, choreografui, buvusiam mūsų gimnazijos mokiniui Taurūnui Baužai, scenografijos dailininkei – ketvirtokei gimnazistei Karinai Miliauskaitei, pavyko su jaunaisiais atlikėjais žiūrovus nukelti į Veroną, priminti jiems meilės ir neapykantos istoriją, pamąstyti apie amžinąją meilę, tikrąsias vertybes. Šiemet gimnazijoje skambėjo roko himnas meilei, nugalinčiai net mirtį.

Gintauta Dauneckytė, lietuvių kalbos mokytoja

r1r2r3r4r5r6r7r8r9r10r11r12r13r14

Skip to content