Menu Close

SUSITIKIMAS SU LSMU STUDENTAIS

LSMU I kurso medicinos studentės, buvusios Lizdeikos gimnazijos mokinės Augustina Tamošiūnaitė ir Gabija Šiušaitė pasidalino I pusmečio studijų ypatumais, sėkmėmis, įspūdžiais su 3-ųjų gimnazijos klasių mokiniais, besimokančiais biologiją išplėstiniu lygiu. Susitikimo metu studentės papasakojo apie dalykus, kuriuos mokosi, tai parazitologija, POP kultūra, anglų kalba, lotynų kalba, sveikatos ugdymas. Merginos teigė, kad studijuojant labai svarbus laiko planavimas, būtinas nuoseklus mokymasis. Mokiniai sužinojo, kad stojant į LSMU yra 4 etapai ir kokie jo ypatumai. Augustina paskatino siekti užsibrėžto tikslo, nesvarbu, kad kažkas ir nepasiseka. Studentės palygino mokymąsi mokykloje ir universitete, kur kiekvienam atsiskaitymui reikia perskaityti keletą knygų, o tokių atsiskaitymų būna kasdien. Merginos papasakojo, kokie pirmieji įspūdžiai apsilankius prozektoriume. Jos teigė, kad medicinos studentams reikia būti psichologiškai stipriems ir mokėti valdyti emocijas. Studijuojant labai svarbūs paskaitų konspektai, kurie yra aukso vertės. Gabija ir Augustina džiaugiasi savo pasirinkimu. Kartu su jomis džiaugiamės ir mes.

Biologijos mokytoja Lionė Semeniukienė

963_1963_2963_3

Skip to content