Menu Close

Susitinkam po reklamos

Paskutinę rudens dieną Šiaulių dailės galerijoje šventinis šurmulys subūrė penkiolika miesto ir apskrities mokyklų. Trečius metus vykusio projekto „Susitinkam po reklamos“ dalyviai rinkosi paskatinti kilnaus tikslo – parengti ir padovanoti Šiaulių vaikų globos namams dalelę bendrumo, Kalėdinės nuotaikos ir, žinoma, dovanų! 

Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinių komanda, lydima mokytojų Ilmos Andriušaitienės ir Jolantos Kvedarienės,  dalyvavo baigiamajame projekto „Susitinkam po reklamos!” renginyje. Šiame Šiaulių profesinio rengimo centro inicijuotame kūrybiniame mokinių pilietines ir ekologines idėjas viešinančiame projekte dalyvavo apie 100 Šiaulių miesto ir regiono 8-12 klasių mokinių ir apie 30 juos lydėjusių mokytojų.  Ekologines idėjas skleidžiantis projektas skatina ne tik panaudoti antrines žaliavas, rūšiuoti atliekas, bet ir puoselėti  žmogaus ekologiškumą apskritai.

Projektas vyko dviem etapais. Pirmame etape mokiniai  kūrė mokyklos renginių kalendorių pagal  projekto organizatorių parengtus maketus. Antrajame etape, baigiamajame renginyje,  buvo organizuotos kūrybinės mokinių dirbtuvės,  kurių metu buvo puošiama bendra visų projekto dalyvių eglutė. Komandos kūrė kalėdinius žaislus, rašė palinkėjimus, rinko dovanas Šiaulių vaikų globos namų auklėtiniams. 

Jolanta Kvedarienė

Skip to content