Menu Close

Svečiuose pas Šiaulių mokyklų frankofonus

2016 metų kovo mėn. 17 dieną dalyvavome Frankofonijos dienoms skirtame renginyje ,,Kelionė laike“, kuris vyko Šiaulių Didždvario gimnazijoje. Čia susirinkusius jaunuosius frankofonus iš įvairių Šiaulių miesto mokyklų, Radviliškio Lizdeikos ir Šeduvos gimnazijų prancūziškai pasveikino Didždvario gimnazijos direktorius Vitalis Balsevičius. Jis mokytojams įteikė Padėkos raštus už prancūzų kalbos populiarinimą, mokinių kūrybiškumo ir saviraiškos puoselėjimą.

Mokiniai dainavo, grojo, vaidino prancūziškai. Mūsų gimnazijos 1A klasės mokinys Gabrielius Verdingas  atliko Carla Bruni dainą „Je suis le plus beau du quartier“ („Aš esu gražiausias visame kvartale“).

Mokiniams ir mokytojams buvo įteikti Prancūzų instituto Lietuvoje suvenyrai.

Po to visi vaišinomės šventiniu tortu.

Loreta Brobaitienė

Skip to content