Kviečiame rugsėjo 20 d. išsiversti be automobilio ir atvykti į gimnaziją dviračiu, riedučiais, paspirtuku ar ateiti pėsčiomis.
Būkime atsakingi už Žemę, kurią turime.
Gamtos ir tiksliųjų mokslų būrelis
Kviečiame rugsėjo 20 d. išsiversti be automobilio ir atvykti į gimnaziją dviračiu, riedučiais, paspirtuku ar ateiti pėsčiomis.
Būkime atsakingi už Žemę, kurią turime.
Gamtos ir tiksliųjų mokslų būrelis